Wiertła samogwintujące

Wiertła samogwintujące do stosowania w wiertnicach na podstawie elektromagnetycznej umożliwiają wykonanie otworu za jednym razem – bez konieczności czasochłonnej wymiany narzędzi – a następnie jego nagwintowanie. Wiertła są proste w użyciu i eliminują rozbieżność w centryczności pomiędzy stosowanymi oddzielnie wiertłem i gwintownikiem.

Wykonywany otwór posiada za każdym razem żądaną średnicę oraz gwint wysokiej jakości.
Cofnięcie na końcu gwintu zabezpiecza narzędzie przed zniszczeniem podczas gwintowania.

Zastosowanie wierteł gwintujących UNIBOR® zastępuje konieczność dokupowania kosztownych głowic gwintujących, Narzędzia są oferowane w średnicach 12, 16, 20 i 24 mm, również pakowane jako zestawy.

Wiertła wielostopniowe

Opatentowane wiertła wielostopniowe są stosowane przy wykonywaniu otworów z użyciem wiertarek na podstawie elektromagnetycznej.

Unikalne wiertła wielostopniowe UNIBOR® wyróżniają się tym, że jedno narzędzie pozwala na wiercenie wielu otworów o różnych średnicach bez konieczności wielokrotnego zmieniania wierteł, jak w przypadku stosowanie wierteł konwencjonalnych. Wiertła wielostopniowe są oferowane w różnych konfiguracjach średnic od 10 do 28 mm w układzie 3- lub 5-stopniowym.

Wiertła wielostopniowe znajdą zastosowanie m.in. przy wykonywaniu i remontach konstrukcji stalowych, instalacji rurowych, produkcji podwozi itp.

akcesoria Unibor

Dystrybutor kelso.pl